SWE 18UF

SWE 18UF

Sunward SWE 18UF je mini rýpadlo so strieškou skonštruované do malých priestorov a stiesnených pracovných podmienok.

Zadnou časťou bez presahu a rozšíriteľným podvozkom (z 900 mm na 1 320 mm) sa dostanete aj do tých najmenších priestorov, čo umožňuje presný pohyb, aj keď je priestor obmedzený. A ak potrebujete lepšiu stabilitu, môžete jednoducho rozšíriť podvozok.

SWE 18UF má výnimočnú rypnú silu viac ako 22,7 kN (lopata) a viac ako 9,8 kN (rameno), čím ľahko konkuruje  2-tonovým bagrom na trhu. S pravdepodobne najdlhším ramenom vo svojej triede, ktoré umožňuje hĺbenie s veľkým dosahom a konštrukcia piestu výložníka SWE 18UF poskytuje dosah, ktorý je dlhý viac ako 4 metre (4120 mm).

Emisná norma

EU V

Váha stroja

1 880 kg

Výkon motora

13,4 kW

Max. hĺbka záberu

2 206 mm

Rypná sila lopaty

22,7 kN

Sunward SWE 18UF je mini rýpadlo so strieškou skonštruované do malých priestorov a stiesnených pracovných podmienok.

Zadnou časťou bez presahu a rozšíriteľným podvozkom (z 900 mm na 1 320 mm) sa dostanete aj do tých najmenších priestorov, čo umožňuje presný pohyb, aj keď je priestor obmedzený.

A ak potrebujete lepšiu stabilitu, môžete jednoducho rozšíriť podvozok.

SWE 18UF má výnimočnú rypnú silu viac ako 22,7 kN (lopata) a viac ako 9,8 kN (rameno), čím ľahko konkuruje  2-tonovým bagrom na trhu.

S pravdepodobne najdlhším ramenom vo svojej triede, ktoré umožňuje hĺbenie s veľkým dosahom a konštrukcia piestu výložníka SWE 18UF poskytuje dosah, ktorý je dlhý viac ako 4 metre (4120 mm).

S 3 samostatnými pomocnými okruhmi ako štandard (konkurencia štandardne ponúka 1 až 2 okruhy), je SWE 18UF pripravený na všetky typy prídavných zariadení, a preto sa môže prispôsobiť akémukoľvek pracovisku.

Váha stroja: 1 880 kg
Prepravná dĺžka: 3 582 mm
Prepravná šírka: 990 mm
Výška kabíny/striešky: 2 555 mm

Model: Yanmar 3TNV80F – SSU
Emisná norma: EU V
Obsah: 1,267 L
Výkon: 13,4 kW

Typ: piestové a zubové čerpadlo
Prietok: 50,6 L/min
Hydraul. tlak : 24,5 MPa

Max. hĺbka záberu: 2 210 mm
Max. dosah záberu: 4 120 mm
Max. trhacia sila lyžice: 22,7kN
Max trhacia sila ramena: 12 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 18UF, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Vybrali sme si výkonný motor Yanmar 3TNV80F-SSU s nízkou spotrebou paliva, nízkou úrovňou hluku a vibrácií a kontrolou výkonu, čo zaisťuje intenzívnu prácu v náročných podmienkach. Tento 13,4 kW priemyselný dieselový motor je v súlade s emisnými normami EU V a jeho kompaktný dizajn znamená, že môže plniť rôzne úlohy. Motor Yanmar dokonale ladí s výkonom hydraulického systému a zaručuje plynulý chod. Tento motor sa perfektne hodí pre náš spoľahlivý a všestranný Sunward SWE 18UF.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané. Od motora Yanmar až po hydrauliku, pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja. Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre náš Sunward SWE 18UF sme vybrali japonskú prémiovú značku NACHI ako nášho hlavného dodávateľa pre hydraulické čerpadlo, pojazdový a výkyvný motor. Čerpadlá a komponenty NACHI a sú efektívne, spoľahlivé a šetria priestor. Nie náhodou, ich spoločnosť Sunward vybrala, aby prispeli k spoľahlivosti SWE 18UF.

Kompaktný dizajn

Roztiahnuteľný podvozok SWE 18UF. Šírka rozchodu môže byť predĺžená z 990 mm na 1 320 mm vďaka čomu poskytuje dobrú stabilitu, zabezpečuje bezpečnú a pohodlnú prevádzku pri všetkých pracovných činnostiach, vrátane obmedzených pracovísk.

Veľký pracovný dosah

Napriek svojej veľmi kompaktnej veľkosti má SWE 18UF silné zdvíhacie, rýpne sily a veľký dosah. SWE 17F má výnimočné rypné sily, viac ako 22,7 kN lyžica a takmer 12 kN rameno. A pokiaľ ide o kapacitu kopania s veľkým dosahom, konštrukcia piestu výložníka SWE 18UF poskytuje dosah, ktorý je dlhý viac ako 4 metre (4120 mm).

Pripravený na rôzne činnosti

S automatickým otočným uzáverom a 4 ľahko dostupnými upínacími bodmi na spodnom ráme možno stroj bezpečne prepravovať na malom prívese až s 3 lopatami a hydraulickým kladivom, pričom si zachováva celkovú prepravnú hmotnosť takmer 2 t. Široká škála nástavcov môže byť jednoducho namontovaná tak, aby vyhovovala rôznym činnostiam.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 18UF skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.

Nie je momentálne dostupné.