NAŠA MISIA

POSLANÍM SUNWARDU JE SNAŽIŤ SA ZLEPŠOVAŤ KVALITU ĽUDSKÉHO ŽIVOTA.

TÁTO AMBICIÓZNA MISIA POHÁŇA KAŽDÉHO Z NAŠICH ZAMESTNANCOV,
POČNÚC ZAKLADATEĽOM SUNWARDU, PROFESORA HE QINGHUA.

NÁŠ ZAKLADATEĽ JE ZDROJOM

DNA SUNWARDU

Zdroj DNA spoločnosti Sunward leží u jej zakladateľa, profesora He Qinghua. Popredný mysliteľ, profesor He, je motivovaný pracovať na sebe a neustále sa zlepšovať. Profesor He zaregistroval 252 patentov a jeho podnikateľský duch ho priviedol k vytvoreniu spoločnosti Sunward v roku 1999.

256

PUBLIKÁCIÍ

252

PATENTOV

SUNWARD 

DNES

Stratégiou spoločnosti Sunward ako vysoko technickej inžinierskej spoločnosti je nasadiť a demonštrovať svoje silné stránky a inovácie v srdci priemyslu výroby zariadení prostredníctvom 3 pevných pilierov: stavebníctva, špeciálneho a záchranného vybavenia a letectva. Za 20 rokov sa SUNWARD stal jednou z top globálnych spoločností v stavebníctve.

V roku 2021 umiestnenie na 31. mieste z TOP 50 spoločností

V TOP 20 vo výrobe bagrov

Celkové aktíva skupiny 180 miliárd juanov

V TOP 3 regionálna spoločnosť na leasing lietadiel

INOVÁCIA

 VEDIE K HODNOTE

Motto Sunwardu : „INOVÁCIA VEDIE K HODNOTE“ – vystihuje silu Sunwardu. Len za 20 rokov z nás inovatívna DNA spoločnosti urobila globálneho hráča, ktorý vytvára ročný obrat takmer 1 miliardu USD. Vďaka inžinierskym schopnostiam spoločnosti Sunward nachádzame inovatívne technologické riešenia, ktoré vytvárajú hodnotu – pre našich zákazníkov, našich partnerov a našich zamestnancov. A pre spoločnosť ako celok. Rok čo rok sme oceňovaní za naše inovatívne a inteligentné produkty.

HYDRAULIKA

BANÍCTVO

ŽELEZNICE

LETECTVO

STAVEBNÝ PRIEMYSEL

LETECKÝ PRIEMYSEL

HI-TECH PRIEMYSEL

NAŠE TOVÁRNE 

A CELOSVETOVÉ POKRYTIE

S týmto silným základom Sunward vytvoril najmodernejší výrobný závod v Changsha s veľkosťou 120 hektárov, čo zodpovedá 168 futbalovým ihriskám. Sme mimoriadne hrdí na to, že práve v jednej z najväčších svetových výrobných závodov pre stavebné stroje môžeme vyvíjať a vyrábať naše zariadenia s najlepším pomerom kvality a ceny. Do celého sveta ich distribuujeme prostredníctvom našich 12 dcérskych spoločností, 5 kancelárií a silnej siete predajcov s viac ako 150 predajcami.