SWL 4038

SWL 4038

Potrebujete kompaktný a všestranný šmykom riadený nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom?

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 4038 je vysoko všestranný a dostatočne kompaktný, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť. Výkonný motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Maximálna nosnosť

1 300 kg

Bod preklopenia

2 600 kg

Výkon

55,4 kW

Váha stroja

3 650 kg

Výška zdvihu

2 467 mm

Vylamovacia sila lyžice

3 385 kg

Potrebujete kompaktný a všestranný šmykom riadený nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom?

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 4038 je vysoko všestranný a dostatočne kompaktný, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť.

Výkonný motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Údržba a servis sú jednoduchou záležitosťou. Denná údržba sa stane príjemnou rutinou, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí.

Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú tiež ľahko a rýchlo dostupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

V rámci komfortu, SWL 4038 ponúka priestrannú kabínu so širokým vstupom, pohodlným sedadlom, ergonomickými ovládacími prvkami a vynikajúcim výhľadom do všetkých strán.

V neposlednom rade bezpečnosť je umocnená kabínou ROPS/FOPS v spojení s vynikajúcim výhľadom a skvelou stabilitou stroja.


Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWL 4038.

Váha stroja: 3 650 kg
Dĺžka so štandardnou lyžicou: 3 750 mm
Dĺžka bez lyžice: 2 969 mm
Šírka bez lyžice: 1 812 mm
Výška po hornú časť kabíny: 2 068 mm
Svetlá výška: 205 mm
Polomer otáčania od stredu (štdr. lyžica): 2 253 mm

Model: Kubota V3307-CR-TE5B
Emisná norma: EU V
Výkon: 55,4 kW

Menovitá prevádzková  kapacita: 1 300 kg
Bod preklopenia: 2 600 kg
Vylamovacia sila lyžice: 3 385 kg
Vylamovacia sila výložníka: 2 600 kg
Rýchlosť jazdy: 18 km/h

Vyrobené pre európu

Rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, aj SWL 4038 je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám európskych zákazníkov a má všetky certifikácie EÚ.

Pripravený na rôzne činnosti

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 4038 bol skonštruovaný s ohľadom na všestrannosť a kompaktnosť, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať v malých priestoroch. Všestrannosť šmykom riadeného vozidla začína tým, ako dobre je navrhnutý na prepravu. SWL 2830 je skutočne kompaktný (šírka 1 812 mm) a ľahký (3 650 kg), jeho malý rám umožňuje jednoduchú, bezpečnú prepravu. SWL 4038 je možné jednoducho vybaviť širokou škálou nástavcov, ktoré zodpovedajú rôznym aplikáciám, s dokonalým ovládaním všetkých funkcií vďaka joystickom a dvojitému ovládaniu akcelerátora (manuálne alebo nožný pedál).

Spoľahlivý výkon

Napriek svojej kompaktnej veľkosti má SWL 4038 pôsobivú vylamovaciu silu, veľkú zdvíhaciu kapacitu. Výkonný motor Kubota V3307 poskytuje výkon 55,4 kW (@2 600 ot./min.) a ponúka výnimočnú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach s vysokým zaťažením, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Komfort ako štandard

Pohodlie Sunward SWL 4038 začína jednoduchým prístupom do kabíny. Po usadení ponúka SWL 4038 priestrannú kabínu, klimatizáciu, pohodlné sedadlo a ergonomické ovládacie prvky pre maximálny komfort obsluhy. Na operátorov zapôsobí aj vynikajúca viditeľnosť do všetkých strán. Je skutočným potešením ovládať šmykom riadený nakladač Sunward.

Jednoduchá údržba

Keďže nám záleží na vašich prevádzkových nákladoch, údržba a servis sú jednoduché. Denná preventívna údržba sa stane príjemnou rutinou, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí. Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú tiež ľahko a rýchlo dostupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Bezpečnosť je dôležitá

Bezpečnosť je a vždy bude pre Sunward prioritou. SWL 4038 bol navrhnutý pre bezpečnosť strojníkov. Možnosť núdzového otvorenia zadného okna ROPS/FOPS spolu s vynikajúcou viditeľnosťou a skvelou stabilitou stroja tak zaručujú maximálnu bezpečnosť. Spustenie stroja bez prítomnosti obsluhy tiež bráni spínač sedadla a spínač ramena. Z hľadiska systémov je šmykom riadený SWL 4038 vybavený funkciou núdzového zostupu, aby výložník mohol bezpečne vykonať núdzové klesanie v prípade neočakávaného vypnutia motora.

Nie je momentálne dostupné.