SWE 25F

SWE 25F

Minirýpadlo Sunward SWE 25F je navrhnuté pre odolnosť vo všetkých pracovných podmienkach, dokonca aj v tých najťažších.

Vďaka svojej hmotnostnej kategórii sa veľmi ľahko prenáša.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWE 25F.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 25F nie je výnimkou, pretože ponúka mnoho funkcií za správnu cenu.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

2 640 kg

Výkon motora

14,6 kW

Max. hĺbka záberu

2 705 mm

Rypná sila lopaty

24 kN

Minirýpadlo Sunward SWE 25F je navrhnuté pre odolnosť vo všetkých pracovných podmienkach, dokonca aj v tých najťažších.

Vďaka svojej hmotnostnej kategórii sa veľmi ľahko prenáša.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWE 25F.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 25F nie je výnimkou, pretože ponúka mnoho funkcií za správnu cenu.

Váha stroja: 2 640 kg
Prepravná dĺžka: 4 262 mm
Prepravná šírka: 1 500 mm
Výška kabíny/striešky: 2 400 mm

Model: Yanmar 3TNV80F – SPSU
Emisná norma: EU V
Obsah: 1,267 L
Výkon: 14,6 kW

Typ : piestové čerpadlo
Prietok: 77 L/min
Hydraul. Tlak : 24,5 MPa

Max. hĺbka záberu: 2 705 mm
Max. dosah záberu: 4 845 mm
Max. trhacia sila lyžice: 24 kN
Max trhacia sila ramena: 14 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 25F, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Vybrali sme si výkonný motor Yanmar 3TNV80F-SPSU s nízkou spotrebou paliva, nízkou úrovňou hluku a vibrácií a kontrolou výkonu vo veľkých výškach, čo zaisťuje intenzívnu prácu v náročných podmienkach. Tento 14,6kW priemyselný dieselový motor je v súlade s emisnými normami EU V a jeho kompaktný dizajn znamená, že môže plniť rôzne úlohy. Motor Yanmar dokonale ladí s výkonom hydraulického systému a zaručuje plynulý chod. Tento motor sa perfektne hodí pre náš spoľahlivý a všestranný Sunward SWE 25F.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané. Od motora Yanmar až po hydrauliku, pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja. Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre náš Sunward SWE 20F sme vybrali japonské prémiové značky NACHI a Kayaba ako našich dodávateľov pre hydraulické čerpadlo, pojazdový a výkyvný motor. Čerpadlá a komponenty NACHI a Kayaba sú efektívne, spoľahlivé a šetria priestor. Nie náhodou, ich spoločnosť Sunward vybrala, aby prispeli k spoľahlivosti SWE 25F.

Veľký pracovný dosah

SWE 20F má výnimočné rypné sily. 24 kN lyžica a 14 kN rameno, čím ľahko konkuruje konkurencii 2,5-tonových bagrov na trhu. A pokiaľ ide o kapacitu kopania s veľkým dosahom, konštrukcia valca výložníka SWE 25F poskytuje maximálny dosah na dĺžku 4 845mm.

Pripravený na rôzne činnosti

S automatickým otočným uzáverom a 4 ľahko dostupnými upínacími bodmi na spodnom ráme možno stroj bezpečne prepravovať na malom prívese až s 3 lopatami a hydraulickým kladivom, pričom si zachováva celkovú prepravnú hmotnosť takmer 2 t. Široká škála nástavcov môže byť jednoducho namontovaná tak, aby vyhovovala rôznym činnostiam.

Od začiatku dobre vybavený

Sunward SWE 25F je veľmi dobre vybavený odo dňa, keď opustí továreň: - Dvojčinný hydraulický okruh, hydraulické rýchloupínacie vedenie namontované od výroby, okruh na kladivo a rotáciu, joystik s dvojitým kontaktným spínačom, 4 pracovné led svetlá.

Jednoduchá údržba

Sunward 25F ponúka veľmi dobrý prístup k servisným bodom. Jednoduchý prístup k palivovej nádrži a centrálnemu mazaniu. Výsledkom je rýchlejšia údržba a nižšie náklady.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 25F skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.

Nie je momentálne dostupné.