SWTL 4538

SWTL 4538

Potrebujete kompaktný a všestranný nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom v akomkoľvek teréne?


Vďaka odpruženému podvozkovému systému a pásom ponúka kompaktný pásový nakladač Sunward SWTL 4538 vynikajúci výkon s vynikajúcou silou pre prácu na nerovnom teréne, ako je štrk, mulč, skala alebo hlina. Je tiež vysoko všestranný a dostatočne kompaktný, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať aj v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť. Motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky EU V.

Maximálna nosnosť

1 200 kg

Bod preklopenia

3 430 kg

Výkon

55,4 kW

Váha stroja

4 400 kg

Výška zdvihu

2 467 mm

Vylamovacia sila lyžice

3 385 kg

Potrebujete kompaktný a všestranný nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom v akomkoľvek teréne?

Vďaka odpruženému podvozkovému systému a pásom ponúka kompaktný pásový nakladač Sunward SWTL 4538 vynikajúci výkon s vynikajúcou silou pre prácu na nerovnom teréne, ako je štrk, mulč, skala alebo hlina. Je tiež vysoko všestranný a dostatočne kompaktný, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať aj v malých priestoroch.

Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť.

Motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky EU V.

Údržba a servis sú tiež ľahko jednoduché. Denná údržba sa stane príjemnou rutinou, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí.

Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú tiež ľahko a rýchlo dostupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Pokiaľ ide o pohodlie, SWTL 4538 ponúka priestrannú kabínu so širokým vstupom, pohodlným sedadlom, ergonomickými ovládacími prvkami a vynikajúcim výhľadom do všetkých strán.

V neposlednom rade bezpečnosť nie je v pokoji vďaka kabíne ROPS/FOPS v spojení s vynikajúcim výhľadom a skvelou stabilitou stroja.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWTL 4538.

Váha stroja: 4 400 kg
Dĺžka so štandardnou lyžicou: 3 750 mm
Dĺžka bez lyžice: 2 969 mm
Šírka bez lyžice: 1 950 mm
Výška po hornú časť kabíny: 2 071 mm
Svetlá výška: 228 mm
Polomer otáčania od stredu (štdr. lyžica): 2 253 mm

Model : Kubota V3307-CR-TE5B
Emisná norma: EU V
Výkon: 55,4 kW

Menovitá prevádzková kapacita: 1 200 kg
Bod preklopenia: 3 430 kg
Vylamovacia sila lyžice: 3 385 kg
Vylamovacia sila výložníka: 2 600 kg
Rýchlosť jazdy: 13 km/h

Vyrobené pre európu

Rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, aj SWTL 4538 je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám európskych zákazníkov a má všetky certifikácie EÚ.

Pripravený na rôzne činnosti

Šmykom riadený nakladač Sunward SWTL 4038 bol skonštruovaný s ohľadom na všestrannosť a kompaktnosť, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať v malých priestoroch a nerovnom teréne. Je vybavený odpruženým podvozkovým systémom a pásmi, ktoré ponúkajú vynikajúci výkon. Všestrannosť nakladača začína tým, ako dobre je navrhnutý na prepravu. SWTL 4538 je skutočne kompaktný (šírka 1 950 mm) a ľahký (4400 kg), jeho malý rám umožňuje jednoduchú, bezpečnú prepravu na prívesnom vozíku. SWTL 4538 je možné jednoducho osadiť širokou škálou nástavcov, ktoré zodpovedajú rôznym aplikáciám. S dokonalým ovládaním všetkých funkcií vďaka joystickom a dvojitému ovládaniu akcelerátora (manuálne alebo nožný pedál).

Spoľahlivý výkon

Napriek svojej kompaktnej veľkosti má SWTL 4538 pôsobivú vylamovaciu silu, veľkú zdvíhaciu kapacitu. Výkonný motor Kubota V3307 poskytuje výkon 55,4 kW (@2 600 ot./min.) a ponúka výnimočnú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach s vysokým zaťažením, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Komfort ako štandard

Pohodlie Sunward SWTL 4538 začína jednoduchým prístupom do kabíny. Po usadení ponúka SWTL 4538 priestrannú kabínu, klimatizáciu, pohodlné sedadlo a ergonomické ovládacie prvky pre maximálny komfort obsluhy. Na operátorov zapôsobí aj vynikajúca viditeľnosť do všetkých strán. Je skutočným potešením ovládať šmykom riadený nakladač Sunward.

Jednoduchá údržba

Keďže nám záleží na vašich prevádzkových nákladoch, údržba a servis sú jednoduché. Denná preventívna údržba sa stane príjemnou rutinou, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí. Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú tiež ľahko a rýchlo dostupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Bezpečnosť je dôležitá

Bezpečnosť je a vždy bude pre Sunward prioritou. SWTL 4538 bol navrhnutý pre bezpečnosť strojníkov. Možnosť núdzového otvorenia zadného okna ROPS/FOPS spolu s vynikajúcou viditeľnosťou a skvelou stabilitou stroja tak zaručujú maximálnu bezpečnosť. Spustenie stroja bez prítomnosti obsluhy tiež bráni spínač sedadla a spínač ramena. Z hľadiska systémov je šmykom riadený SWTL 4038 vybavený funkciou núdzového zostupu, aby výložník mohol bezpečne vykonať núdzové klesanie v prípade neočakávaného vypnutia motora.

Nie je momentálne dostupné.