SWTC 5D

SWTC 5D

Teleskopický pásový žeriav Sunward SWTC 5D ponúka všestrannú kombináciu vysokovýkonného teleskopického výložníka namontovaného na podvozku a pásmi s kompaktnými rozmermi.

Tento kompaktný pásový žeriav je ideálny pre ťažké zdvíhacie práce s malým rozostavením, čo mu umožňuje manévrovať aj vo veľmi úzkych oblastiach, kde sa iné zdvíhacie zariadenie nedostane.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

10 910 kg

Max. nosnosť

5 000 kg

Max. výška zdvihu

16,5 m

Teleskopický pásový žeriav Sunward SWTC 5D ponúka všestrannú kombináciu vysokovýkonného teleskopického výložníka namontovaného na podvozku a pásmi s kompaktnými rozmermi.

Tento kompaktný pásový žeriav je ideálny pre ťažké zdvíhacie práce s malým rozostavením, čo mu umožňuje manévrovať aj vo veľmi úzkych oblastiach, kde sa iné zdvíhacie zariadenie nedostane.

Ponúka tiež schopnosť cestovať s ťažkým nákladom v akomkoľvek teréne, dokonca aj v tom najdrsnejšom.
SWTC 5D kombinuje výkon motora Yanmar 4TNV98C s výkonom 46,2 kW s najnovšími európskymi emisnými normami EU V.

Samozrejme, pretože vieme, že bezpečnosť a pohodlie by mali ísť ruka v ruke, SWTC 5D vás udrží v bezpečí a poskytuje všetko pohodlie vo všetkých pracovných podmienkach.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, nie je SWTC 5D žiadnou výnimkou, pretože ponúka mnoho funkcií za správnu cenu.

Kompaktný teleskopický pásový žeriav SWTC 5D je pre Vás ideálna voľba, ak hľadáte inovatívny a všestranný kompaktný pásový žeriav.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWTC 5D.

Váha stroja: 10 910 kg
Prepravná dĺžka: 5 350 mm
Prepravná šírka: 2 260 mm
Výška po vrch kabíny: 2 835 mm

Model: Yanmar 4TNV98C-SSU
Emisná norma: EU V
Výkon: 46,2 kW
Objem: 3,319 L

Max. nosnosť: 5 000 kg
Dĺžka základného ramena: 4 630 mm
Dĺžka ramena s max. výsuvom: 16,5 kg
Max výška zdvihu zákl. ramena: 5 300 kg
Max výška zdvihu s úplným výsuvom: 16 500 kg

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ bol SWTC 5D vyvinutý špeciálne pre potreby európskeho trhu. Samozrejme spĺňa emisné požiadavky normy EU V.

Extrémna mobilita

Teleskopický pásový žeriav Sunward SWTC 5D môže byť vďaka svojim kompaktným rozmerom pripravený na akciu v rekordne krátkom čase. Stroj je možné ľahko prepraviť na miesto za relatívne nízke náklady. Potom sa môže bezpečne pohybovať na mieste, bez ohľadu na terénne podmienky, vďaka pásovému podvozku. V neposlednom rade jeho kompaktná veľkosť ponúka vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje obsluhu vo veľmi stiesnených priestoroch.

Výkonný a spoľahlivý

Za srdce SWTC 5D sme vybrali motor Yanmar 4TNV98C, ktorý spĺňa najnovšie emisné požiadavky Európskej únie EU V. Táto nová generácia motora je vybavená priamym vstrekovaním Common Rail, zaisťuje presnejšiu dodávku paliva a riadenie, zvýšenú spotrebu paliva, vynikajúce spracovanie výfukových plynov, znížené emisie a lepší výkon. Pokiaľ ide o výkon, Yanmar 4TNV98C ponúka výkon 46,2 kW, čo umožňuje využitie pre širokú škálu aplikácií.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty strojov Sunward sú starostlivo vyberané, od motora Yanmar až po hydrauliku. Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward pochádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Bosch Rexroth je lídrom na trhu v oblasti inovácií, dizajnu a výroby hydraulických čerpadiel. Preto bolo prirodzené, že spoločnosť Sunward si vybrala túto prémiovú značku ako nášho hlavného dodávateľa čerpadiel, ako aj ventilov a joystickov. Naše hydraulické čerpadlá Bosch Rexroth poskytujú vyššiu presnosť a spoľahlivosť – čo sa prirodzene odráža na spoľahlivosti tohto stroja. Pre pojazdové a výkyvné motory sme vybrali aj KYB alebo Flutek.

Extra dlhý dosah

SWTC 5D má výnimočné vlastnosti. Svojím takmer 16,5 m dlhým dosahom má veľmi dobrú pozíciu na trhu.

Silák

Napriek svojej kompaktnej veľkosti je SWTC 5D nabitý silou a ponúka výnimočnú nosnosť až 5 000 kg (max.), ktorá ľahko konkuruje dlho etablovaným kompaktným teleskopickým pásovým žeriavom na trhu.

Bezpečná kabína

Kabína SWTC 5D s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. Napriek svojej kompaktnej veľkosti zvonku ponúka SWTC 5D ľahký prístup do priestrannej kabíny a víta strojníkov všetkých veľkostí. Vďaka veľkým oknám, a to aj v hornej časti, a dobre organizovanej kabíne je všetko navrhnuté tak, aby mohli byť v pohodlí strojníci produktívni a zároveň v bezpečí.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu SWTC 5D poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Štandardné servisné miesta – pre palivové, olejové a vzduchové filtre – sú priamo prístupné cez kryt na zadnej strane.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWTC 5D skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje toľko štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.

Nie je momentálne dostupné.