SWTC 10

SWTC 10

Teleskopický pásový žeriav Sunward SWTC 10 ponúka všestrannú kombináciu vysokovýkonného teleskopického výložníka namontovaného na podvozku a pásmi s kompaktnými rozmermi.

Tento kompaktný pásový žeriav je ideálny pre ťažké zdvíhacie práce s malým rozostavením, čo mu umožňuje manévrovať aj vo veľmi úzkych oblastiach, kde sa iné zdvíhacie zariadenie nedostane.

Ponúka tiež schopnosť cestovať s ťažkým nákladom v akomkoľvek teréne, dokonca aj v tom najdrsnejšom.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

20 500 kg

Max. nosnosť

10 000 kg

Max. výška zdvihu

26 m

Teleskopický pásový žeriav Sunward SWTC 10 ponúka všestrannú kombináciu vysokovýkonného teleskopického výložníka namontovaného na podvozku a pásmi s kompaktnými rozmermi.

Tento kompaktný pásový žeriav je ideálny pre ťažké zdvíhacie práce s malým rozostavením, čo mu umožňuje manévrovať aj vo veľmi úzkych oblastiach, kde sa iné zdvíhacie zariadenie nedostane.

Ponúka tiež schopnosť cestovať s ťažkým nákladom v akomkoľvek teréne, dokonca aj v tom najdrsnejšom.
SWTC 10 kombinuje výkon motora Cummins QSB6.7 s výkonom 129 kW s najnovšími európskymi emisnými normami EU V.

Samozrejme, pretože vieme, že bezpečnosť a pohodlie by mali ísť ruka v ruke, SWTC 10 vás udrží v bezpečí a poskytuje všetko pohodlie vo všetkých pracovných podmienkach.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, nie je SWTC 10 žiadnou výnimkou, pretože ponúka mnoho funkcií za správnu cenu.

Kompaktný teleskopický pásový žeriav SWTC 10 je pre Vás ideálna voľba, ak hľadáte inovatívny a všestranný kompaktný pásový žeriav.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWTC 10.

Váha stroja: 20 500 kg
Prepravná dĺžka: 9 073 mm
Prepravná šírka: 2 800 mm
Výška po vrch kabíny: 3 070 mm

Model: Cummins QSB 6,7
Emisná norma: EU V
Výkon: 129 kW
Objem: 6,7 L

Max. nosnosť: 10 000 kg
Dĺžka základného ramena: 7 m
Dĺžka ramena s max. výsuvom: 21,2 m
Max výška zdvihu zákl. ramena: 21,5 m
Max výška zdvihu s úplným výsuvom: 26 m

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ bol SWTC 10 vyvinutý špeciálne pre potreby európskeho trhu. Samozrejme spĺňa emisné požiadavky normy EU V.

Extrémna mobilita

Teleskopický pásový žeriav Sunward SWTC 10 môže byť vďaka svojim kompaktným rozmerom pripravený na akciu v rekordne krátkom čase. Stroj je možné ľahko prepraviť na miesto za relatívne nízke náklady. Potom sa môže bezpečne pohybovať na mieste, bez ohľadu na terénne podmienky, vďaka pásovému podvozku. V neposlednom rade jeho kompaktná veľkosť ponúka vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje obsluhu vo veľmi stiesnených priestoroch.

Výkonný a spoľahlivý

Za srdce SWTC 5D sme vybrali motor Cummins QSB6.7. Tento motor nastavuje priemyselný štandard spoľahlivosti a odolnosti a teší sa veľkej obľube na trhu, takže má rozsiahlu servisnú sieť. Jeho dlhšie intervaly údržby prispievajú k nižším nákladom na prevádzku a nižším celkovým nákladom na vlastníctvo. Pokiaľ ide o výkon, motor Cummins QSB6.7 ponúka výkon 129 kW, čo umožňuje vysoký výkon pre širokú škálu operácií.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty strojov Sunward sú starostlivo vyberané, od motora Yanmar až po hydrauliku. Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Bosch Rexroth je lídrom na trhu v oblasti inovácií, dizajnu a výroby hydraulických čerpadiel. Preto bolo prirodzené, že spoločnosť Sunward si vybrala túto prémiovú značku ako nášho hlavného dodávateľa tak čerpadiel, ako aj ventilov a joystickov. Naše hydraulické čerpadlá Bosch Rexroth poskytujú vyššiu presnosť a spoľahlivosť – čo sa prirodzene odráža na spoľahlivosti tohto stroja. Pre pojazdové a výkyvné motory sme vybrali aj KYB alebo Flutek.

Extra dlhý dosah

SWTC 10 má výnimočné vlastnosti. Svojím 26 m dlhým dosahom má veľmi dobrú pozíciu na trhu.

Silák

Napriek svojej kompaktnej veľkosti je SWTC 10 nabitý silou a ponúka výnimočnú nosnosť až 10000 kg (max.), ktorá ľahko konkuruje dlho etablovaným kompaktným teleskopickým pásovým žeriavom na trhu.

Bezpečná kabína

Kabína SWTC 10 s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. Napriek svojej kompaktnej veľkosti zvonku ponúka SWTC 10 ľahký prístup do priestrannej kabíny a víta strojníkov všetkých veľkostí. Vďaka veľkým oknám, a to aj v hornej časti, a dobre organizovanej kabíne je všetko navrhnuté tak, aby mohli byť v pohodlí strojníci produktívni a zároveň v bezpečí.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu SWTC 10 poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Štandardné servisné miesta – pre palivové, olejové a vzduchové filtre – sú priamo prístupné cez kryt na zadnej strane.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWTC 10 skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje toľko štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu. A navyše, vlastné originálne náhradné diely Sunward sú tiež ekonomické – a to všetko najlepšie za peniaze je doplnené 2-ročnou zárukou, ktorá je štandardom pre všetky nové produkty Sunward.

Nie je momentálne dostupné.