SWSL 0607DC

SWSL 0607DC

Plošina Sunward SWSL 0607DC je najmenšia nožnicová zdvíhacia plošina zo série DC.

Plošina je vybavená elektrickým pohonom s nulovými emisiami, vďaka čomu je odolná a nákladovo efektívna.

Napriek veľmi kompaktným rozmerom je pevná.

Tak ako všetky modely nožnicových plošín Sunward ponúka vynikajúci výkon, pohodlnú, bezpečnú obsluhu a plošina je takmer bezúdržbová.

Max. pracovná výška

6,5 m

Max. nosnosť

240 kg

Šírka stroja

0,76 m

Prevádzková hmotnosť

900 kg

Typ pohonu

Elektrický

Plošina Sunward SWSL 0607DC je najmenšia nožnicová zdvíhacia plošina zo série DC.

Plošina je vybavená elektrickým pohonom s nulovými emisiami, vďaka čomu je odolná a nákladovo efektívna.

Napriek veľmi kompaktným rozmerom je veľmi pevná.

Tak ako všetky modely nožnicových plošín Sunward ponúka vynikajúci výkon, pohodlnú, bezpečnú obsluhu a plošina je takmer bezúdržbová.

Jej veľkosť umožňuje veľmi jednoduchú prepravu na každé pracovisko a vďaka nulovým emisiám ju možno použiť v interiéri aj exteriéri.


Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWSL 0607DC.

Hmotnosť stroj : 900 kg
Prepravná dĺžka: 1,44 m
Prepravná šírka: 0,76 m
Výška platformy (znížená): 0,95 m
Svetlá výška plošiny (zvýšená/ znížená): 60/17 mm
Celková výška stroja (zvýšená/ znížená): 2,06/1,7 m
Dĺžka platformy: 1,29 m
Šírka platformy: 0,7 m
Dĺžka predĺženia platformy: 1,29 m

Max pracovná výška: 6,5 m
Max výška platformy: 4,5 m

Pohon: Elektrický
Rýchlosť jazdy (zdvihnutá/ spustená): 0,8/3,6 km/h
Stúpavosť: 30 ˚
Nosnosť plošiny: 240 kg
Kapacita rozšírenia: 100 kg
Max pracovný uhol: 1,5 ˚ /3 ˚
Polomer otáčania (vnútorný/vonkajší): 0,4/1,6 m

Vyrobené pre európu

Rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, aj SWSL 0607DC je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám európskych zákazníkov a má všetky certifikácie EÚ.

Bezpečnosť nadovšetko

Ako viete, pri práci vo výškach je bezpečnosť prioritou. Musíte byť schopní plne dôverovať svojmu zariadeniu. Preto potrebujete stabilitu bezpečného a inteligentného stroja. Nožnicové zdvíhacie plošiny Sunward boli navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť. Automatická ochrana proti nerovnostiam zaisťuje plnú stabilitu pri zdvíhaní. Bočná doska na ochranu pred nerovnosťami sa automaticky otvára, čím poskytuje menšiu svetlú výšku a väčšiu stabilitu.

Extra výdrž batérie

Elektrické „nožnicové“ zdvíhacie plošiny Sunward sa spoliehajú na najlepšiu elektrickú batériu na trhu, ktorá prenáša energiu na vykonanie všetkých potrebných operácií. Sú vybavené vysoko kvalitnými batériami Trojan s dlhou životnosťou, ktoré zaisťujú dlhú dobu chodu po nabití. Ponúkajú tiež nulové emisie a tichú prevádzku pre citlivé prostredia.

Smart nabíjanie

Nožnicové zdvíhacie plošiny Sunward sú vybavené rýchlonabíjacou batériou. Integrovaná nabíjačka zabraňuje prepätiu a poskytuje vyššiu úroveň ochrany. Funkcia úložnej pamäte vám umožňuje zistiť výšku nabitia v reálnom čase.

Nízke prevádzkové náklady

Naše nožnicové zdvíhacie plošiny sú starostlivo navrhnuté a všetky kľúčové komponenty sú vyberané od popredných svetových poskytovateľov. Ich údržba je hračka, ktorá prispieva k zníženiu nákladov na vlastníctvo. Odolné, spoľahlivé a takmer bezúdržbové nožnicové zdvíhacie plošiny Sunward sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny výkon po mnoho rokov.

Jednoduchá údržba

Pre ľahkú údržbu sa automaticky zobrazí kód „na servis“. Vďaka USB portu možno na diagnostiku využiť aj smartfón. Výklopná nádrž na hydraulický olej a podnosy napájacieho modulu umožňujú ľahký prístup ku komponentom pre pohodlný servis.

Nie je momentálne dostupné.