SWL 3230

SWL 3230

Potrebujete kompaktný a všestranný šmykom riadený nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom?

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 3230 je vysoko všestranný a dostatočne kompaktný tak, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať aj v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť. Výkonný motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Maximálna nosnosť

1 100 kg

Váha stroja

3 500 kg

Výkon

55,4 kW

Bod preklopenia

2 200 kg

Výška zdvihu

2 395 mm

Vylamovacia sila lyžice

2 480 kg

Potrebujete kompaktný a všestranný šmykom riadený nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom?

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 3230 je vysoko všestranný a dostatočne kompaktný tak, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať aj v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť.

Výkonný motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Údržba a servis sú tiež ľahko dostupné. Denná údržba je veľmi jednoduchá, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí.

Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú rýchlo prístupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Pokiaľ ide o pohodlie, SWL 3230 ponúka priestrannú kabínu so širokým vstupom, pohodlným sedadlom, ergonomickými ovládacími prvkami a vynikajúcim výhľadom do všetkých strán.

O vašu bezpečnosť je postarané vďaka kabíne ROPS/FOPS v spojení s vynikajúcim výhľadom a skvelou stabilitou stroja.


Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWL 3230.

Váha stroja: 3 500 kg
Dĺžka so štandardnou lyžicou: 3 727 mm
Dĺžka bez lyžice: 2 958 mm
Šírka bez lyžice: 1 475 mm
Výška po hornú časť kabíny: 2 068 mm
Svetlá výška: 205 mm
Polomer otáčania od stredu (štdr. lyžica): 2201 mm

Model: Kubota V3307-CR-TE5B
Emisná norma: EU V
Výkon: 55,4 kW

Menovitá prevádzková kapacita: 1 100 kg
Bod preklopenia: 2 200 kg
Vylamovacia sila lyžice: 2 480 kg

Vyrobené pre európu

Rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, aj SWL 3230 je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám európskych zákazníkov a má všetky certifikácie EÚ.

Pripravený na rôzne činnosti

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 3230 bol skonštruovaný s ohľadom na všestrannosť a kompaktnosť, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať v malých priestoroch. Všestrannosť šmykom riadeného vozidla začína tým, ako dobre je navrhnutý na prepravu. SWL 3230 je skutočne kompaktný (šírka 1 475 mm) a ľahký (3 500 kg), jeho malý rám umožňuje jednoduchú, bezpečnú prepravu. SWL 3230 je možné jednoducho vybaviť širokou škálou nástavcov, ktoré zodpovedajú rôznym aplikáciám, s dokonalým ovládaním všetkých funkcií vďaka joystickom a dvojitému ovládaniu akcelerátora (manuálne alebo nožný pedál).

Spoľahlivý výkon

Napriek svojej kompaktnej veľkosti má SWL 3230 pôsobivú vylamovaciu silu, obrovskú zdvíhaciu kapacitu. Výkonný motor Kubota V3307 poskytuje výkon 55,4 kW (@2 600 ot./min.) a ponúka výnimočnú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach s vysokým zaťažením, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Komfort ako štandard

Pohodlie u Sunward SWL 3230 začína jednoduchým prístupom do kabíny. Po usadení ponúka SWL 3230 priestrannú kabínu, klimatizáciu, pohodlné sedadlo a ergonomické ovládacie prvky pre maximálny komfort obsluhy. Na operátorov zapôsobí aj vynikajúca viditeľnosť do všetkých strán. Je skutočným potešením ovládať šmykom riadený nakladač Sunward.

Jednoduchá údržba

Keďže nám záleží na vašich prevádzkových nákladoch, údržba a servis sú jednoduché. Denná preventívna údržba sa stane príjemnou rutinou, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí. Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú tiež ľahko a rýchlo dostupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Bezpečnosť je dôležitá

Bezpečnosť je a vždy bude pre Sunward prioritou. SWL 3230 bol navrhnutý pre bezpečnosť strojníkov. Možnosť núdzového otvorenia zadného okna ROPS/FOPS spolu s vynikajúcou viditeľnosťou a skvelou stabilitou stroja tak zaručujú maximálnu bezpečnosť. Spustenie stroja bez prítomnosti obsluhy tiež bráni spínač sedadla a spínač ramena. Z hľadiska systémov je šmykom riadený SWL 3230 taktiež vybavený funkciou núdzového zostupu, aby výložník mohol bezpečne vykonať núdzové klesanie v prípade neočakávaného vypnutia motora.

Nie je momentálne dostupné.