SWL 2830

SWL 2830

Potrebujete kompaktný a všestranný šmykom riadený nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom?

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 2830 je vysoko všestranný a dostatočne kompaktný na to, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať aj v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť. Výkonný motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Maximálna nosnosť

750 kg

Bod preklopenia

1 500 kg

Výkon

48,6 kW

Váha stroja

2 830 kg

Výška zdvihu

2 320 mm

Vylamovacia sila lyžice

2 000 kg

Potrebujete kompaktný a všestranný šmykom riadený nakladač s dobrou nosnosťou a veľkým výkonom?

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 2830 je vysoko všestranný a dostatočne kompaktný na to, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať aj v malých priestoroch. Napriek kompaktným rozmerom na vás zapôsobí veľká vylamovacia sila a obrovská nosnosť.

Výkonný motor Kubota ponúka výkon, výnimočnú spoľahlivosť, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Údržba a servis sú jednoduchou záležitosťou. Denná údržba je veľmi jednoduchá, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí.

Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú rýchlo prístupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Pokiaľ ide o pohodlie, SWL 2830 ponúka priestrannú kabínu so širokým vstupom, pohodlným sedadlom, ergonomickými ovládacími prvkami a vynikajúcim výhľadom do všetkých strán.

O vašu bezpečnosť je postarané vďaka kabíne ROPS/FOPS v spojení s vynikajúcim výhľadom a skvelou stabilitou stroja.


Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWL 2830.

Váha stroja: 2 830 kg
Dĺžka so štandardnou lyžicou: 3 318 mm
Dĺžka bez lyžice: 2 604 mm
Šírka bez lyžice: 1 293 mm
Výška po hornú časť kabíny: 2 014 mm
Svetlá výška: 220 mm
Polomer otáčania od stredu (štdr. Lyžica) : 1 953 mm

Model : Kubota V2403-CR-TE4B
Emisná norma: EU V
Výkon: 48,6 kW

Menovitá prevádzková kapacita: 750 kg Bod preklopenia: 1 500 kg Vylamovacia sila lyžice: 2 000 kg

Vyrobené pre európu

Rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, aj SWL 2830 je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám európskych zákazníkov a má všetky certifikácie EÚ.

Pripravený na rôzne činnosti

Šmykom riadený nakladač Sunward SWL 2830 bol skonštruovaný s ohľadom na všestrannosť a kompaktnosť, aby sa s ním dalo ľahko manévrovať v malých priestoroch. Všestrannosť šmykom riadeného vozidla začína tým, ako dobre je navrhnutý na prepravu. SWL 2830 je skutočne kompaktný (šírka 1 293 mm) a ľahký (2 830 kg), jeho malý rám umožňuje jednoduchú, bezpečnú prepravu. SWL 2830 je možné jednoducho vybaviť širokou škálou nástavcov, ktoré zodpovedajú rôznym aplikáciám, s dokonalým ovládaním všetkých funkcií vďaka joystickom a dvojitému ovládaniu akcelerátora (manuálne alebo nožný pedál).

Spoľahlivý výkon

Napriek svojej kompaktnej veľkosti má SWL 2830 pôsobivú vylamovaciu silu, obrovskú zdvíhaciu kapacitu. Výkonný motor Kubota V2403 poskytuje výkon 48,6 kW (@2 700 ot./min.) a ponúka výnimočnú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach s vysokým zaťažením, dlhú životnosť a spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Komfort ako štandard

Pohodlie u Sunward SWL 2830 začína jednoduchým prístupom do kabíny. Po usadení ponúka SWL 2830 priestrannú kabínu, klimatizáciu, pohodlné sedadlo a ergonomické ovládacie prvky pre maximálny komfort obsluhy. Na operátorov zapôsobí aj vynikajúca viditeľnosť do všetkých strán. Je skutočným potešením ovládať šmykom riadený nakladač Sunward.

Jednoduchá údržba

Keďže nám záleží na vašich prevádzkových nákladoch, údržba a servis sú jednoduché. Denná preventívna údržba sa stane príjemnou rutinou, pretože servisné kontrolné body a komponenty chladiaceho systému sú prístupné na úrovni zeme zo zadných dverí. Pokiaľ ide o servis, hlavné komponenty sú tiež ľahko a rýchlo dostupné naklonením kabíny ROPS/FOPS.

Bezpečnosť je dôležitá

Bezpečnosť je a vždy bude pre Sunward prioritou. SWL 2830 bol navrhnutý pre bezpečnosť strojníkov. Možnosť núdzového otvorenia zadného okna ROPS/FOPS spolu s vynikajúcou viditeľnosťou a skvelou stabilitou stroja tak zaručujú maximálnu bezpečnosť. Spustenie stroja bez prítomnosti obsluhy tiež bráni spínač sedadla a spínač ramena. Z hľadiska systémov je šmykom riadený SWL 2830 taktiež vybavený funkciou núdzového zostupu, aby výložník mohol bezpečne vykonať núdzové klesanie v prípade neočakávaného vypnutia motora.