SWE 90UF

SWE 90UF

Kompaktné rýpadlo Sunward SWE 90UF bolo uvedené na trh koncom roka 2020.

SWE 90UF bolo vyvinuté špeciálne pre európsky trh, kde dodávatelia ocenia kompaktný, výkonný stroj, využiteľný od demolácií až po trh s prenájmom.

Vyznačuje sa veľmi krátkym výkyvom zadnej časti, čo z neho robí najkratšie 9-tonové rýpadlo s krátkou zadnou časťou (o takmer 20 cm v porovnaní strojov na trhu).

Emisná norma

EU V

Váha stroja

8 750 – 8 900 kg

Výkon motora

46,2 kW

Max. hĺbka záberu
4 545 mm

Rypná sila lopaty

63,5 kN

Kompaktné rýpadlo Sunward SWE 90UF bolo uvedené na trh koncom roka 2020.

SWE 90UF bolo vyvinuté špeciálne pre európsky trh, kde dodávatelia ocenia kompaktný, výkonný stroj, využiteľný od demolácií až po trh s prenájmom.

Vyznačuje sa veľmi krátkym výkyvom zadnej časti, čo z neho robí najkratšie 9-tonové rýpadlo s krátkou zadnou časťou (o takmer 20 cm v porovnaní strojov na trhu).

Vďaka svojmu dizajnu môže SWE 90UF ponúknuť veľký výkon pri menšej pôdorysnej ploche, vďaka čomu sa zmestí do menších priestorov ako iné podobné mechanizmy.

Ponúka motor Yanmar 4TNV98C s výkonom 46,2 kW s neuveriteľnou presnosťou vďaka dvojitým proporcionálnym joystickom, dokonale prispôsobenému hydraulickému prietoku spojenému so systémom LUDFF (Load Independent Flow Control). Na dosiahnutie rovnováhy medzi spotrebou paliva a požadovanou produktivitou ponúka SWE 90UF 3 pracovné režimy.

Váha stroja: 8 750-8 900 kg
Prepravná dĺžka: 6 494 mm
Prepravná šírka: 2 250 mm
Výška kabíny/striešky: 2 735 mm

Model: Yanmar 4TNV98C
Emisná norma: EU V
Obsah: 3,319 L
Výkon: 46,2 kW

Typ: piestové čerpadlo
Prietok: 160 L/min
Hydraul. tlak: 28 MPa

Max. hĺbka záberu: 4 545 mm
Max. dosah záberu: 7 445 mm
Max. trhacia sila lopaty: 63,5 kN
Max trhacia sila ramena: 38 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 90UF, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Ako srdce SWE 90UF sme vybrali motor Yanmar 4TNV98C, ktorý spĺňa najnovšie emisné požiadavky Európskej únie EU V. Táto nová generácia motora je vybavená priamym vstrekovaním Common Rail, zaisťuje presnejšiu dodávku paliva a riadenie, vynikajúce spracovanie výfukových plynov, znížené emisie a lepší výkon. Pokiaľ ide o výkon, Yanmar 4TNV98C ponúka výkon 46,2 kW.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané, od motora Yanmar až po hydrauliku. Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Bosch Rexroth je lídrom na trhu v oblasti inovácií, dizajnu a výroby hydraulických čerpadiel. Preto bolo prirodzené, že spoločnosť Sunward si vybrala túto prémiovú značku ako nášho hlavného dodávateľa čerpadiel, ako aj ventilov a joystickov. Naše hydraulické čerpadlá Bosch Rexroth poskytujú vyššiu presnosť a spoľahlivosť – čo sa prirodzene odráža na spoľahlivosti tohto stroja. Pre pojazdové a výkyvné motory sme vybrali aj KYB a Flutek.

Veľký pracovný dosah

SWE 90UF má výnimočné rypné sily – 63,5 kN lopata a 38 kN rameno – ľahko konkuruje všetkým konkurenčným rýpadlám s hmotnosťou 9 t na trhu. A pokiaľ ide o jeho kapacitu s veľkým dosahom, SWE 90UF poskytuje dosah pri kopaní takmer 7,5m a nosnosť až 4749kg (max.)

Kompaktnosť na malom priestore

Jedinečný dizajn SWE 90UF zvyšuje výkon jeho prémiových komponentov, pretože toto extrémne kompaktné 9-tonové rýpadlo je najkratšie rýpadlo s krátkou zadnou časťou (o takmer 20 cm) dostupné na trhu. Tieto vzácne centimetre jeho polomeru otoče robia rozdiel medzi prepravou na bežnom kamióne a nie na špecializovanom. Potom pri práci poskytuje SWE 90UF stabilitu potrebnú na kopanie s veľkým dosahom.

Od začiatku dobre vybavený

Sunward SWE 35UF je veľmi dobre vybavený odo dňa, keď opustí továreň:
– Automatický voľnobeh motora na úsporu paliva a obmedzenie spotreby motora.
– Zatiaľ čo iní výrobcovia zvyčajne používajú škrtiacu klapku (pretože je lacnejšia), my v Sunwarde volíme systém snímania zaťaženia (hydraulický), ktorý poskytuje lepšie možnosti úspory energie.
– Bezpečnostné ventily piestu výložníka pre bezpečnejšiu prevádzku.
– Pojazdový motor s automatickým radením pre hladký chod.
– Kabína TOPS, FOPS & ROPS.
– Vypínač batérie pre bezpečnejšiu prevádzku a predĺženie životnosti batérie a výkonu – čo oceníte najmä v chladnom počasí.
– Dvojčinný hydraulický okruh.
– Hydraulické rýchloupínacie vedenia montované vo výrobe.
– Z výroby namontovaný okruh pre kladivo a rotáciu.
– Prepadový okruh.
– Duálne proporcionálne Joysticky.
– 4 pracovné LED svetlá ako štandard: 2 v prednej časti kabíny, 2 po stranách výložníka.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu naše SWE 90UF poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Štandardné servisné miesta – pre palivové, olejové a vzduchové filtre – sú priamo prístupné cez kryt na zadnej strane. Vďaka veľmi ľahkému prístupu k palivovej nádrži a centrálnym mazacím rozvodom sa tieto mini rýpadlá tak ľahko udržiavajú, ako aj obsluhujú.

Bezpečná kabína

Kabína SWE 90UF s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. Napriek svojej kompaktnej veľkosti z vonkajšej strany ponúka SWE 60UF ľahký prístup do priestrannej kabíny a víta strojníkov všetkých veľkostí. Vďaka veľkým oknám a dobre organizovanej kabíne je všetko navrhnuté tak, aby strojníci zostali v pohodlní, produktívni a zároveň v bezpečí.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 90UF skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu. Navyše, vlastné originálne náhradné diely Sunward sú ekonomické.