SWE 60UF

SWE 60UF

Sunward SWE 60UF je kompaktné rýpadlo s nulovým presahom zadnej časti.

Vďaka svojmu dizajnu môže SWE 60UF ponúknuť veľký výkon pri menšej pôdorysnej ploche, pričom sa zmestí do menších priestorov ako iné podobné stroje.

Spája v sebe výkon motora Kubota V2607-DI-T s výkonom 36,5 kW a neuveriteľnú presnosť vďaka dvojitým proporcionálnym joystickom a dokonale vyladenému hydraulickému prietoku.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

5 700 – 5 770 kg

Výkon motora

36,5 kW

Max. hĺbka záberu
3 710 mm

Rypná sila lopaty

46,8 kN

Sunward SWE 60UF je kompaktné rýpadlo s nulovým presahom zadnej časti.

Vďaka svojmu dizajnu môže SWE 60UF ponúknuť veľký výkon pri menšej pôdorysnej ploche, pričom sa zmestí do menších priestorov ako iné podobné stroje.

Spája v sebe výkon motora Kubota V2607-DI-T s výkonom 36,5 kW a neuveriteľnú presnosť vďaka dvojitým proporcionálnym joystickom a dokonale vyladenému hydraulickému prietoku.

Jeho výnimočný dosah pri kopaní znamená, že žiadne pracovisko nie je nedostupné.

Váha stroja: 5 700 – 5 770 kg
Prepravná dĺžka: 5 500 mm
Prepravná šírka: 1 980 mm
Výška kabíny/striešky: 2 550 mm

Model: Kubota V2607-DI-T
Emisná norma: EU V
Obsah: 2,615 L
Výkon: 36,5 kW

Typ: dve variabilné piestové čerpadlá a jedno zubové čerpadlo
Prietok: 2×59 L/min + 42 L/min
Hydraul. tlak: 2 x 24,5 MPa + 21MPa

Max. hĺbka záberu: 3 710 mm
Max. dosah záberu: 6 235 mm
Max. trhacia sila lyžice: 46,8 kN
Max trhacia sila ramena: 31,1 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 60UF, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Výkonný motor Kubota V2607-DI-T sme zvolili z niekoľkých dobrých dôvodov. Tento motor je vertikálny, vodou chladený, 4-taktný dieselový motor s výkonom 36,5 kW ponúka vysoký výkon, výnimočnú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Perfektne sa hodí pre náš spoľahlivý a všestranný SWE 60UF.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané, od motora Kubota až po hydrauliku. Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre náš Sunward SWE 60UF sme vybrali HENGLI ako nášho hlavného dodávateľa pre hydraulické čerpadlo a KYB, Nachi pre pojazd a pohon otoče. Všetky tieto čerpadlá a komponenty pre stavebné stroje sú efektívne, spoľahlivé a šetria priestor.

Veľký pracovný dosah

SWE 90UF má výnimočné rypné sily – 63,5 kN lopata a 38 kN rameno – ľahko konkuruje všetkým konkurenčným rýpadlám s hmotnosťou 9 t na trhu. A pokiaľ ide o jeho kapacitu s veľkým dosahom, SWE 90UF poskytuje dosah pri kopaní takmer 7,5m a nosnosť až 4749kg (max.)

Pripravený na rôzne činnosti

Všestrannosť mini rýpadla začína tým, ako dobre je navrhnutý. SWE 60UF je mini rýpadlo s nulovým presahom zadnej časti so skutočne kompaktnými rozmermi (šírka 1 980 mm) a nízkou hmotnosťou (5700-5770 kg), ktoré umožňuje výkon a ľahkú prácu aj na veľmi stiesnených miestach bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti bezpečnosti. SWE 60UF sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek pracovisku vďaka kompletným pomocným nastaveniam. Poskytuje plne nastaviteľné monitorovanie tlaku a prietoku.

Od začiatku dobre vybavený

Sunward SWE 60UF je veľmi dobre vybavený priamo z továrne:
– Automatický voľnobeh motora na úsporu paliva a obmedzenie spotreby motora.
– Zatiaľ čo iní výrobcovia zvyčajne používajú škrtiacu klapku (pretože je lacnejšia), my v Sunwarde volíme systém snímania zaťaženia (hydraulický), ktorý poskytuje lepšie možnosti úspory energie.
– Bezpečnostné ventily pre piest výložníka pre bezpečnejšiu prevádzku.
– Pojazdový motor s automatickým radením pre hladký chod.
– Kabína TOPS, ROPS & FOPS.
– Vypínač batérie pre bezpečnejšiu prevádzku a predĺženie životnosti batérie a výkonu – čo oceníte najmä v chladnom počasí.
– Dvojčinný hydraulický okruh.
– Hydraulické rýchloupínacie vedenia montované vo výrobe.
– Z výroby namontovaný okruh pre kladivo a rotáciu.
– Prepadový okruh.
– Dvojproporcionálne joysticky .
– Namontované ovládacie prvky joysticku.
– 3 pracovné LED svetlá ako štandard: 2 v prednej časti kabíny, 1 na ľavej strane výložníka.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu naše SWE 60UF poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Štandardné servisné miesta – pre palivové, olejové a vzduchové filtre – sú priamo prístupné cez kryt na zadnej strane. Vďaka veľmi ľahkému prístupu k palivovej nádrži a centrálnym mazacím rozvodom sa tieto rýpadlá tak ľahko udržiavajú, ako aj obsluhujú.

Bezpečná kabína

Kabína SWE 60UF s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. Vďaka veľkým oknám a dobre organizovanej kabíne je všetko navrhnuté tak, aby strojníci zostali v pohodlní, produktívni a zároveň v bezpečí.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 60UF skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu. Navyše, vlastné originálne náhradné diely Sunward sú ekonomické.