SWE 365F

SWE 365F

Sunward SWE 365F bol predstavený v Európe v poslednom štvrťroku 2021. Je to jeden z najnovších modelov, ktoré sme uviedli na trh.

Je to tiež najväčšie rýpadlo dostupné v Európe. Toto 35,9-tonové veľké rýpadlo poskytuje výkon 252 kW, čo z neho robí jedno z najvýkonnejších – ak nie najvýkonnejšie – rýpadiel v hmotnostnej kategórii 36 ton.

V skutočnosti SWE 365F ľahko vyniká nad konkurenciou v mnohých iných aspektoch, ako je dosah a hĺbka kopania, trhacia sila lyžice a max. nakladacia výška.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

35 900 kg

Výkon motora

252 kW

Max. hĺbka záberu

7 465 mm

Rypná sila lopaty

250 kN

Sunward SWE 365F bol predstavený v Európe v poslednom štvrťroku 2021. Je to jeden z najnovších modelov, ktoré sme uviedli na trh.

Je to tiež najväčšie rýpadlo dostupné v Európe. Toto 35,9-tonové veľké rýpadlo poskytuje výkon 252 kW, čo z neho robí jedno z najvýkonnejších – ak nie najvýkonnejšie – rýpadiel v hmotnostnej kategórii 36 ton.

V skutočnosti SWE 365F ľahko vyniká nad konkurenciou v mnohých iných aspektoch, ako je dosah a hĺbka kopania, trhacia sila lyžice a max. nakladacia výška.

SWE 365F je monštrum na pracovisku. Tento vysokovýkonný stroj v sebe ukrýva všetku silu, ktorú dokážete zmestiť do svojho rámu, s pohodlnou kabínou a jednoduchou obsluhou.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 365F nie je výnimkou, pretože ponúka mnoho funkcií a 2 roky záruky ako štandard, za správnu cenu.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWE 365F.

Váha stroja: 35 900 kg
Prepravná dĺžka: 11 170 mm
Prepravná šírka: 3 190 mm
Výška kabíny/striešky: 3 110 mm

Model: Cummins QSL9S5-C338
Emisná norma: EU V
Obsah: 8,9 L
Výkon: 252 kW

Typ: dve piestové čerpadlá
Prietok: 2×324 L/min
Hydraul. tlak : 31,4/34,3 MPa

Max. hĺbka záberu: 7 465 mm
Max. dosah záberu: 11 330 mm
Max. trhacia sila lyžice: 250 kN
Max trhacia sila ramena: 168 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 365F, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Kompaktný a výkonný motor Cummins QSL9 plne spĺňa požiadavky na dosiahnutie takmer nulových úrovní emisií pri výkone od 220 do 321 kW bez kompromisov v oblasti výkonu alebo spotreby paliva. Jeho neuveriteľný výkon 252 kW pri 1 800 ot./min z neho dokonca robí jedno z najvýkonnejších – ak nie najvýkonnejšie – rýpadiel v hmotnostnej kategórii 36 ton. Spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Prémiové komponenty

Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre SWE 365F sme vybrali japonské prémiové značky KPM pre hydraulické čerpadlo a motor otoče a KYB ako nášho hlavného dodávateľa pre hlavný regulačný ventil (MCV). Obe vysoko spoľahlivé značky sú známe svojou vysokou účinnosťou a komponentmi s dlhou životnosťou, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby spĺňali požiadavky hydraulických rýpadiel.

Postavené na odolnosť

SWE 365F bol navrhnutý s dôrazom na odolnosť. Motor Cummins si vybudoval povesť vysokej odolnosti aj v extrémnych pracovných podmienkach. Zvláštna pozornosť bola venovaná aj kľúčovým častiam SWE 365F, ako je výložník a rameno, ktoré sú navrhnuté so zvýšenou hrúbkou materiálu. Všetky nosné prvky sú vyrobené z vysokopevnostných, vysoko ťažných a konštrukčných oceľových častí. Vďaka tomu SWE 365F prináša masívne zvýšenie spoľahlivosti prevádzky pri ťažkej práci. Náradie SWE 365F je pre veľké zaťaženie tiež jemne žíhané, čo úplne eliminuje zvyškové napätie vo zvaroch a výrazne zvyšuje spoľahlivosť stroja. Po zváraní sa prirodzenému ochladzovaniu (s rizikom nerovnomerného ochladzovania) predchádza zahriatím kovu v izolovanej komore na 600 – 800 °C a následným pomalým ochladením (5 – 8 hodín), čím sa zabráni zvyškovému napätiu a defektom. Výrobcovia, ktorí chcú ušetriť čas a peniaze, zvyčajne neprijímajú tento spôsob chladenia. V neposlednom rade bolo zosilnené šasi, ktoré prináša vynikajúcu odolnosť voči deformácii.

Nízka spotreba

Vďaka radovému preplňovanému motoru Cummins QSL9 SWE 365F spotrebuje menej paliva, so zlepšenou účinnosťou kvapalín, bez kompromisov vo výkone (tento motor má ešte lepší výkon v porovnaní s predchádzajúcou verziou, poskytuje o 8 % vyšší výkon a takmer o 13 % vyšší krútiaci moment v celom rozsahu otáčok). Rýpadlo Sunward SWE 365F má tiež najvyššiu hydraulickú účinnosť, čo má za následok nízku spotrebu paliva. S novým hlavným čerpadlom prémiovej kvality od KPM a inovatívnym myslením od Sunward sme zvýšili výtlak stroja o 7 %, výkon o 4 % a objemovú účinnosť o 6 %, vďaka čomu je celé rýpadlo energeticky účinnejšie). Napokon, vďaka 3 pracovným režimom prídavného zariadenia si užívatelia môžu vychutnať všestrannosť, ale aj optimalizáciu spotreby paliva.

Navrhnuté pre všestrannosť

V duchu motta spoločnosti Sunward – „Inovácia vedie k hodnote“ – je dizajn a konštrukcia SWE 365F zameraná na vytváranie optimálnej hodnoty pre majiteľa stroja a zároveň ponúka optimálnu všestrannosť pre obsluhu stroja. SWE 365F je možné použiť v širokej škále pracovných podmienok a aplikácií. Vďaka 3 samostatným pomocným okruhom (2 z nich sú vybavené uzatváracím ventilom pre ľahkú inštaláciu príslušenstva bez úniku oleja), 3 pracovným režimom lyžice a 3 pracovným režimom prídavného zariadenia potrebuje operátor iba pár minút, aby ste naplno využili ponúkané možnosti.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu naše SWE 365F poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Vďaka veľmi ľahkému prístupu k palivovej nádrži a centrálnym mazacím rozvodom sa tak ľahko udržiavajú, ako aj obsluhujú.

Bezpečná kabína

Kabína SWE 365F s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. SWE 365 F ponúka ľahký prístup do priestrannej kabíny a víta strojníkov všetkých veľkostí. Bezpečnostný balík – vrátane hasiaceho prístroja, bezpečnostného kladiva a bezpečnostného pásu – prispieva k úplnému pokoju. V neposlednom rade je najnovšou štandardnou výbavou zadná kamera – ktorá dopĺňa veľké okná a presklenú strechu a poskytuje 360° výhľad, čo umožňuje bezpečnú a efektívnu prácu bez stresu.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 365F skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.