SWE 35UF

SWE 35UF

Mini rýpadlo Sunward SWE 35UF je najväčšie minirýpadlo v rade Sunward. SWE35UF s nulovým zadným presahom zvládne väčšie projekty ako jeho menší spoločníci a zároveň si zachoval dobrý výkon, manévrovateľnosť a rýchlosť pri práci. Kabína ROPS / FOPS je vybavená klimatizáciou a kúrením.

V rámci tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 35UF nie je výnimkou, pretože ponúka množstvo funkcií za správnu cenu.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

3 850 – 3 750 kg

Výkon motora

18,2 kW

Max. hĺbka záberu

3 120 mm

Rypná sila lopaty

31,8 kN

Mini rýpadlo Sunward SWE 35UF je najväčšie minirýpadlo v rade Sunward. SWE35UF s nulovým zadným presahom zvládne väčšie projekty ako jeho menší spoločníci a zároveň si zachoval dobrý výkon, manévrovateľnosť a rýchlosť pri práci. Kabína ROPS / FOPS je vybavená klimatizáciou a kúrením.

V rámci tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 35UF nie je výnimkou, pretože ponúka množstvo funkcií za správnu cenu.

Samozrejme vieme, že bezpečnosť a pohodlie by mali ísť ruka v ruke a preto vás SWE 35UF udrží v bezpečí a poskytne vám všetko pohodlie vo všetkých pracovných podmienkach.

Váha stroja: 3 850 – 3 750 kg
Prepravná dĺžka: 4 890 mm
Prepravná šírka: 1 700 mm
Výška kabíny/striešky: 2 555 mm

Model : Kubota D1703 – E4B–SWD-1
Emisná norma: EU V
Obsah: 1,647 L
Výkon: 18,2 kW

Typ : piestové čerpadlo
Prietok: 88 L/min
Hydraul. tlak : 24,5 MPa

Max. hĺbka záberu: 3 120 mm
Max. dosah záberu: 5 390 mm
Max. trhacia sila lyžice: 31,8 kN
Max trhacia sila ramena: 22,53 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 35UF, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Výkonný motor Kubota D1703 sme zvolili z niekoľkých dobrých dôvodov. Tento motor je vodou chladený, 4-taktný dieselový motor s výkonom 18,2 kW pri 2200 ot./min. Kubota D1703 ponúka vysoký výkon, výnimočnú spoľahlivosť a dlhú životnosť, tak aby vyhovoval širokej škále aplikácií. Perfektne sa hodí pre náš spoľahlivý a všestranný SWE 35UF.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané, od motora Kubota až po hydrauliku. Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre náš Sunward SWE 35UF sme vybrali HENGLI ako nášho hlavného dodávateľa pre hydraulické čerpadlo, KYB a Nachi pre pohon a čerpadlo otoče. Všetky tieto čerpadlá a komponenty pre stavebné stroje sú efektívne, spoľahlivé a šetria priestor.

Veľký pracovný dosah

SWE 35UF má výnimočné rypné sily – 31,8 kN lyžica a 22,53 kN rameno – ľahko konkuruje všetkým konkurenčným rýpadlám s hmotnosťou 3,5 t na trhu. A pokiaľ ide o jeho dosah, konštrukcia valca výložníka SWE 35UF poskytuje dosah pri kopaní, ktorý je viac ako 5,3 metra (5 390 mm).

Pripravený na rôzne činnosti

Všestrannosť mini rýpadla začína tým, ako dobre je navrhnutý. SWE 35UF je mini rýpadlo s nulovým presahom zadnej časti so skutočne kompaktnými rozmermi (šírka 1 700 mm) a nízkou hmotnosťou (3 850 ‒ 3 750 kg), ktoré umožňujú výkon a ľahkú prácu aj na veľmi stiesnených miestach bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti bezpečnosti. SWE 35UF sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek pracovisku vďaka kompletným pomocným nastaveniam zabudovaným v rámci štandardného vybavenia. Štandardne má zabudované minimálne 3 samostatné pomocné okruhy, vďaka čomu dokážete ľahko pripojiť širokú škálu prídavných zariadení.

Od začiatku dobre vybavený

Sunward SWE 35UF je veľmi dobre vybavený odo dňa, keď opustí továreň:
– Automatický voľnobeh motora na úsporu paliva a obmedzenie spotreby motora.
– Zatiaľ čo iní výrobcovia zvyčajne používajú škrtiacu klapku (pretože je lacnejšia), my v Sunwarde volíme systém snímania zaťaženia (hydraulický), ktorý poskytuje lepšie možnosti úspory energie.
– Bezpečnostné ventily pre piest výložníka pre bezpečnejšiu prevádzku.
– Pojazdový motor s automatickým radením pre hladký chod.
– Kabína TOPS & FOPS.
– Vypínač batérie pre bezpečnejšiu prevádzku a predĺženie životnosti batérie a výkonu – čo oceníte najmä v chladnom počasí.
– Dvojčinný hydraulický okruh.
– Hydraulické rýchloupínacie vedenia montované vo výrobe.
– Z výroby namontovaný okruh pre kladivo a rotáciu.
– Namontované ovládacie prvky joysticku.
– 4 pracovné LED svetlá ako štandard: 2 v prednej časti kabíny, 1 na ľavej strane výložníka a 1 vzadu.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu naše SWE 35UF poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Štandardné servisné miesta – pre palivové, olejové a vzduchové filtre – sú priamo prístupné cez kryt na zadnej strane. Vďaka veľmi ľahkému prístupu k palivovej nádrži a centrálnym mazacím rozvodom sa tieto mini rýpadlá tak ľahko udržiavajú, ako aj obsluhujú.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 35UF skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.