SWE 215F

SWE 215F

Hľadáte robustný a výkonný bager okolo 21 ton?

Rýpadlo strednej kategórie Sunward SWE 215F sa perfektne hodí na veľké stavebné, ťažobné alebo demolačné práce.

Je navrhnutý tak, aby bol všestranný a odolný, s dlhou životnosťou. Majstrovský dizajn SWE 215F, motor Cummins EU V B6.7 a vylepšený hydraulický systém poskytujú výkon, plynulú prevádzku a vysokú produktivitu.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

21 800 kg

Výkon motora

129 kW

Max. hĺbka záberu

6 750 mm

Rypná sila lopaty

110 kN

Hľadáte robustný a výkonný bager okolo 21 ton?

Rýpadlo strednej kategórie Sunward SWE 215F sa perfektne hodí na veľké stavebné, ťažobné alebo demolačné práce.

Je navrhnutý tak, aby bol všestranný a odolný, s dlhou životnosťou. Majstrovský dizajn SWE 215F, motor Cummins EU V B6.7 a vylepšený hydraulický systém poskytujú výkon, plynulú prevádzku a vysokú produktivitu.

Toto špičkové stredné rýpadlo ponúka vynikajúci výkon, bezpečnú obsluhu a pohodlnú údržbu.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 215F nie je výnimkou, pretože ponúka mnoho za správnu cenu.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWE 215F.

Váha stroja: 21 800 kg
Prepravná dĺžka: 9 570 mm
Prepravná šírka: 2 800 mm
Výška kabíny/striešky: 2 970 mm

Model: Cummins B6,7
Emisná norma: EU V
Obsah: 6,7 L
Výkon: 129 kW

Typ: dve piestové čerpadlá
Prietok: 2×240 L/min
Hydraul. tlak: 31,4/34,3 MPa

Max. hĺbka záberu: 6 750 mm
Max. dosah záberu: 9 940 mm
Max. trhacia sila lyžice: 155 kN
Max trhacia sila ramena: 110 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 215F, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Kompaktný a výkonný motor Cummins B6,7 plne spĺňa požiadavky na dosiahnutie takmer nulových úrovní emisií pri výkone od 116 do 243 kW bez kompromisov v oblasti výkonu alebo spotreby paliva. Tento motor sa teší veľkej obľube na trhu. Spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Prémiové komponenty

Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre SWE 215F sme vybrali japonské prémiové značky KPM pre hydraulické čerpadlo a motor otoče a KYB ako nášho hlavného dodávateľa pre hlavný regulačný ventil (MCV). Obe vysoko spoľahlivé značky sú známe svojou vysokou účinnosťou a komponentmi s dlhou životnosťou, ktoré sú navrhnuté špeciálne tak, aby spĺňali požiadavky hydraulických rýpadiel.

Postavené na odolnosť

SWE 215F bol navrhnutý s dôrazom na odolnosť. Motor Cummins si vybudoval povesť vysokej odolnosti aj v extrémnych pracovných podmienkach. Zvláštna pozornosť bola venovaná aj kľúčovým častiam SWE 215F, ako je výložník a rameno, ktoré sú navrhnuté so zvýšenou hrúbkou materiálu. Všetky nosné prvky sú vyrobené z vysokopevnostných, vysoko ťažných a konštrukčných oceľových častí. Vďaka tomu SWE 215F prináša masívne zvýšenie spoľahlivosti prevádzky pri ťažkej práci. Náradie SWE 155F je pre veľké zaťaženie tiež jemne žíhané, čo úplne eliminuje zvyškové napätie vo zvaroch a výrazne zvyšuje spoľahlivosť stroja. Po zváraní sa prirodzenému ochladzovaniu (s rizikom nerovnomerného ochladzovania) predchádza zahriatím kovu v izolovanej komore na 600 – 800 °C a následným pomalým ochladením (5 – 8 hodín), čím sa zabráni zvyškovému napätiu a defektom. Výrobcovia, ktorí chcú ušetriť čas a peniaze, zvyčajne neprijímajú tento spôsob chladenia. V neposlednom rade bolo zosilnené šasi, ktoré prináša vynikajúcu odolnosť voči skresleniu.

Nízka spotreba

Vďaka radovému 4-valcovému motoru Cummins B6,7 SWE 215F spotrebuje menej paliva, pričom celková účinnosť kvapalín sa zlepšila až o 3 %, bez kompromisov vo výkone (tento motor má ešte lepší výkon v porovnaní s predchádzajúcou verziou, poskytuje o 10 % vyšší výkon a takmer o 20 % vyšší krútiaci moment v celom rozsahu otáčok). Rýpadlo strednej veľkosti Sunward SWE 215F má tiež najvyššiu hydraulickú účinnosť, čo má za následok nízku spotrebu paliva. S novým hlavným čerpadlom prémiovej kvality od KPM a inovatívnym myslením od Sunward sme zvýšili výtlak stroja o 7 %, výkon o 4 % a objemovú účinnosť o 6 %, vďaka čomu je celé rýpadlo energeticky účinnejšie). Napokon, vďaka 3 pracovným režimom prídavného zariadenia si užívatelia môžu vychutnať všestrannosť, ale aj optimalizáciu spotreby paliva.

Navrhnuté pre všestrannosť

V duchu motta spoločnosti Sunward – „Inovácia vedie k hodnote“ – je dizajn a konštrukcia SWE 215F zameraná na vytváranie optimálnej hodnoty pre majiteľa stroja a zároveň ponúka optimálnu všestrannosť pre obsluhu stroja. SWE 215F je možné použiť v širokej škále pracovných podmienok a aplikácií. Vďaka 3 samostatným pomocným okruhom (2 z nich sú vybavené uzatváracím ventilom pre ľahkú inštaláciu príslušenstva bez úniku oleja), 3 pracovným režimom lyžice a 3 pracovnými režimami prídavného zariadenia potrebuje operátor iba pár minút, aby ste naplno využili ponúkané možnosti.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu naše SWE 215F poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Vďaka veľmi ľahkému prístupu k palivovej nádrži a centrálnym mazacím rozvodom sa tak ľahko udržiavajú, ako aj obsluhujú.

Bezpečná kabína

Kabína SWE 215F s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. Napriek svojej kompaktnej veľkosti z vonkajšej strany ponúka SWE 215F ľahký prístup do priestrannej kabíny a víta strojníkov všetkých veľkostí. Vďaka veľkým oknám a dobre organizovanej kabíne je všetko navrhnuté tak, aby strojníci zostali v pohodlí, produktívni a zároveň v bezpečí.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 215F skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.