SWE 20F

SWE 20F

Minirýpadlo Sunward SWE 20F je naším bestsellerom na európskom trhu. Toto osvedčené mini rýpadlo vyniká z hľadiska odolnosti, spoľahlivosti, výkonu a ľahkej údržby. Jeho hmotnostná kategória a výsuvný podvozok uľahčujú jeho prepravu.

SWE 20F vás udrží v bezpečí a poskytuje všetko pohodlie vo všetkých pracovných podmienkach. V rámci tradícií značky Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 20F nie je výnimkou, pretože ponúka množstvo funkcií.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

1 840 – 1 940 kg

Výkon motora

13,4 kW

Max. hĺbka záberu

2 380 mm

Rypná sila lopaty

22,7 kN

Minirýpadlo Sunward SWE 20F je naším bestsellerom na európskom trhu.

Toto osvedčené mini rýpadlo vyniká z hľadiska odolnosti, spoľahlivosti, výkonu a ľahkej údržby. Jeho hmotnostná kategória a výsuvný podvozok uľahčujú jeho prepravu.

SWE 20F vás udrží v bezpečí a poskytuje všetko pohodlie vo všetkých pracovných podmienkach.

V rámci tradícií značky Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 20F nie je výnimkou, pretože ponúka množstvo funkcií.

Váha stroja: 1 840 – 1 940 kg
Prepravná dĺžka: 3 820 mm
Prepravná šírka: 990 mm
Výška kabíny/striešky: 2 210 mm

Model: Yanmar 3TNV80F – SSU
Emisná norma: EU V
Obsah: 1,267 L
Výkon: 13,4 kW

Typ : piestové a zubové čerpadlo
Prietok: 2*21+13.2+6 L/min
Hydraul. tlak : 21+16 MPa

Max. hĺbka záberu: 2 380 mm
Max. dosah záberu: 3 940 mm
Max. trhacia sila lopaty: 22,7 kN
Max trhacia sila ramena: 9,8 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 20F, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Vybrali sme si výkonný motor Yanmar 3TNV80F-SSU s nízkou spotrebou paliva, nízkou úrovňou hluku a vibrácií a kontrolou výkonu vo veľkých výškach, čo zaisťuje intenzívnu prácu v náročných podmienkach. Tento 13,4 kW priemyselný dieselový motor je v súlade emisnými normami EU V a jeho kompaktný dizajn znamená, že môže plniť rôzne úlohy. Motor Yanmar dokonale ladí s výkonom hydraulického systému a zaručuje plynulý chod. Tento motor sa perfektne hodí pre náš spoľahlivý a všestranný Sunward SWE 20F.

Kompaktný dizajn

Roztiahnuteľný podvozok SWE 20F. Šírka rozchodu môže byť predĺžená z 990 mm na 1 360 mm vďaka čomu poskytuje dobrú stabilitu, zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej prevádzky pri všetkých pracovných činnostiach, vrátane obmedzených pracovísk.

Veľký pracovný dosah

SWE 20F má výnimočné rypné sily, viac ako 22,7 kN lopata a takmer 10 kN rameno, čím ľahko konkuruje konkurencii 2-tonových bagrov na trhu. A pokiaľ ide o kapacitu kopania s veľkým dosahom, konštrukcia valca výložníka SWE 20F poskytuje dosah, ktorý je dlhý viac ako 4metre (4040 mm).

Pripravený na rôzne činnosti

S automatickým otočným uzáverom a 4 ľahko dostupnými upínacími bodmi na spodnom ráme možno stroj bezpečne prepravovať na malom prívese až s 3 lopatami a hydraulickým kladivom, pričom si zachováva celkovú prepravnú hmotnosť takmer 2 t. Široká škála nástavcov môže byť jednoducho namontovaná tak, aby vyhovovali rôznym činnostiam.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 20F skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.