SWE 155F

SWE 155F

Hľadáte bager, ktorý „roztrhá“ stavenisko bez toho, aby zabral príliš veľa miesta?

Stredné rýpadlo Sunward SWE 155F sa perfektne hodí na veľké stavby – či už ide o cesty alebo budovy, ťažbu v kameňolome, demoláciu alebo lesníctvo. Je navrhnutý tak, aby bol všestranný a odolný, s dlhou životnosťou.

Majstrovský dizajn SWE 155F, motor Cummins EU V a vylepšený hydraulický systém zaisťujú hladkú prevádzku a vysokú produktivitu.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

15 600 kg

Výkon motora

93 kW

Max. hĺbka záberu

5 525 mm

Rypná sila lopaty

76 kN

Hľadáte bager, ktorý „roztrhá“ stavenisko bez toho, aby zabral príliš veľa miesta?

Stredné rýpadlo Sunward SWE 155F sa perfektne hodí na veľké stavby – či už ide o cesty alebo budovy, ťažbu v kameňolome, demoláciu alebo lesníctvo.

Je navrhnutý tak, aby bol všestranný a odolný, s dlhou životnosťou. Majstrovský dizajn SWE 155F, motor Cummins EU V a vylepšený hydraulický systém zaisťujú hladkú prevádzku a vysokú produktivitu.

Toto špičkové stredné rýpadlo ponúka vynikajúci výkon, pohodlnú, bezpečnú obsluhu a pohodlnú údržbu.

V tradícii Sunward, ktorá vždy ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, SWE 155F nie je výnimkou, pretože ponúka množstvo funkcií a až 3 roky záruky ako štandard, za správnu cenu.

Objavte všetky ďalšie výhody Sunward SWE 155F.

Váha stroja: 15 600 kg
Prepravná dĺžka: 7 825 mm
Prepravná šírka: 2 600 mm
Výška kabíny/striešky: 2 825 mm

Model: Cummins QSF3. 8
Emisná norma: EU V
Obsah: 3,8 L
Výkon: 93 kW

Typ: dve piestové čerpadlá
Prietok: 2×126,4 L/min
Hydraul. tlak: 31,4/34,3 MPa

Max. hĺbka záberu: 5 525 mm
Max. dosah záberu: 8 370 mm
Max. trhacia sila lyžice: 100 kN
Max trhacia sila ramena: 76 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 155F, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Kompaktný a výkonný motor Cummins QSF3.8 plne spĺňa požiadavky na dosiahnutie takmer nulových úrovní emisií pri výkone od 55 do 98 kW bez kompromisov v oblasti výkonu alebo spotreby paliva. Tento motor sa teší veľkej obľube na trhu. Spĺňa emisné požiadavky Európskej únie EU V.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané, od motora Yanmar až po hydrauliku. Pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja, Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre SWE 155F sme vybrali japonské prémiové značky KPM pre hydraulické čerpadlo a pohon otoče.

Postavené na odolnosť

SWE 155F bol navrhnutý s dôrazom na odolnosť. Motor Cummins si vybudoval povesť vysokej odolnosti aj v extrémnych pracovných podmienkach. Zvláštna pozornosť bola venovaná aj kľúčovým častiam SWE 155F, ako je výložník a rameno, ktoré sú navrhnuté so zvýšenou hrúbkou materiálu. Všetky nosné prvky sú vyrobené z vysokopevnostných, vysoko ťažných a konštrukčných oceľových častí. Vďaka tomu SWE 155F prináša masívne zvýšenie spoľahlivosti prevádzky pri ťažkej práci. Náradie SWE 155F je pre veľké zaťaženie tiež jemne žíhané, čo úplne eliminuje zvyškové napätie vo zvaroch a výrazne zvyšuje spoľahlivosť stroja. Po zváraní sa prirodzenému ochladzovaniu (s rizikom nerovnomerného ochladzovania) predchádza zahriatím kovu v izolovanej komore na 600 – 800 °C a následným pomalým ochladením (5 – 8 hodín), čím sa zabráni zvyškovému napätiu a defektom. Výrobcovia, ktorí chcú ušetriť čas a peniaze, zvyčajne neprijímajú tento spôsob chladenia. V neposlednom rade bolo zosilnené šasi, ktoré prináša vynikajúcu odolnosť voči deformácii.

Nízka spotreba

Vďaka radovému 4-valcovému motoru Cummins QSF3.8 SWE 155F spotrebuje menej paliva, pričom celková účinnosť kvapalín sa zlepšila až o 3 %, bez kompromisov vo výkone (tento motor má ešte lepší výkon v porovnaní s predchádzajúcou verziou, poskytuje o 10 % vyšší výkon a takmer o 20 % vyšší krútiaci moment v celom rozsahu otáčok). Rýpadlo strednej triedy Sunward SWE 155F má tiež najvyššiu hydraulickú účinnosť, čo má za následok nízku spotrebu paliva. S novým hlavným čerpadlom prémiovej kvality od KPM a inovatívnym myslením od Sunward sme zvýšili výtlak stroja o 7 %, výkon o 4 % a objemovú účinnosť o 6 %, vďaka čomu je celé rýpadlo energeticky účinnejšie. Napokon, vďaka 3 pracovným režimom prídavného zariadenia si užívatelia môžu vychutnať všestrannosť, ale aj optimalizáciu spotreby paliva.

Navrhnuté pre všestrannosť

V duchu motta spoločnosti Sunward – „Inovácia vedie k hodnote“ – je dizajn a konštrukcia SWE 155F zameraná na vytváranie optimálnej hodnoty pre majiteľa stroja a zároveň ponúka optimálnu všestrannosť pre obsluhu stroja. SWE 155F je možné použiť v širokej škále pracovných podmienok a aplikácií. Vďaka 3 samostatným pomocným okruhom (2 z nich sú vybavené uzatváracím ventilom pre ľahkú inštaláciu príslušenstva bez úniku oleja), 3 pracovným režimom lyžice a 3 pracovným režimom prídavného zariadenia potrebuje operátor iba pár minút, aby ste naplno využili ponúkané možnosti.

Jednoduchá údržba

Na zníženie času a nákladov na údržbu naše SWE 155F poskytujú kryty na zadnej a bočnej strane priamy prístup k servisným bodom. Vďaka veľmi ľahkému prístupu k palivovej nádrži a centrálnym mazacím rozvodom sa tak ľahko udržiavajú, ako aj obsluhujú.

Bezpečná kabína

Kabína SWE 155F s vysokou pevnosťou spĺňa požiadavky FOPS, TOPS a ROPS, ktoré sú štandardom a patria medzi prvé funkcie na zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej práce vo všetkých pracovných prostrediach. Napriek svojej kompaktnej veľkosti z vonkajšej strany ponúka SWE 155F ľahký prístup do priestrannej kabíny a víta strojníkov všetkých veľkostí. Vďaka veľkým oknám a dobre organizovanej kabíne je všetko navrhnuté tak, aby strojníci zostali v pohodlí, produktívni a zároveň v bezpečí.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 155F skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu.