SWE 08B

SWE 08B

Sunward SWE 08B je najmenšie rýpadlo v našom sortimente.

Toto minirýpadlo je ideálne pre prácu v stiesnených priestoroch. Napriek veľmi malým rozmerom sa vyznačuje neuveriteľne vysokým pomerom výkonu a hmotnosti, veľmi dobrou spoľahlivosťou, intuitívnym ovládaním a vynikajúcou ochranou strojníka (TOPS).

Jeho veľkosť umožňuje jednoduchú prepravu na každé stavenisko, vnútorné alebo vonkajšie.

Emisná norma

EU V

Váha stroja

1 010 kg

Výkon motora

7,2 kW

Max. hĺbka záberu

1 731 mm

Rypná sila lopaty

9,4 kN

Sunward SWE 08B je najmenšie rýpadlo v našom sortimente.

Toto minirýpadlo je ideálne pre prácu v stiesnených priestoroch.

Napriek veľmi malým rozmerom sa vyznačuje neuveriteľne vysokým pomerom výkonu a hmotnosti, veľmi dobrou spoľahlivosťou, intuitívnym ovládaním a vynikajúcou ochranou strojníka (TOPS).

Jeho veľkosť umožňuje jednoduchú prepravu na každé stavenisko, vnútorné alebo vonkajšie.

Váha stroja: 1 010 kg
Prepravná dĺžka: 2 640 mm
Prepravná šírka: 750 mm
Výška kabíny/striešky: 2 250 mm

Model: Yanmar 2TNV70-PSU
Emisná norma: EU V
Obsah: 0,57 L
Výkon: 7,2 kW

Typ: 2 x zubové čerpadlo
Prietok: 2 x 9,6 L/min
Hydraul. tlak : 2 x 16 MPa

Max. hĺbka záberu: 1 825 mm
Max. dosah záberu: 3 180 mm
Max. trhacia sila lyžice: 9,4 kN
Max trhacia sila ramena: 5,8 kN

Vyrobené pre európu

Okrem certifikácie EÚ je Sunward SWE 08B, rovnako ako všetky stroje Sunward na európskom trhu, navrhnutý tak, aby spĺňal potreby európskych zákazníkov.

Výkonný a spoľahlivý motor

Motor Yanmar 2TNV70-PSU s nízkou spotrebou paliva, nízkou úrovňou hluku, vibrácií a reguláciou výkonu vo veľkých výškach. Tento kompaktný 7,2 kW dieselový motor je v súlade s emisnými normami EU V.

Prémiové komponenty

Všetky kľúčové komponenty rýpadiel Sunward sú starostlivo vyberané. Od motora Yanmar až po hydrauliku, pretože hydraulika je často považovaná za srdce stroja. Sunward vychádza výlučne z najvyšších referencií na trhu. Pre náš Sunward SWE 08B sme vybrali japonské prémiové značky ako našich hlavných dodávateľov pre hydraulické čerpadlo, pojazdový a výkyvný motor. Čerpadlá a komponenty NACHI a Kayaba sú efektívne, spoľahlivé a šetria priestor. Nie náhodou, ich spoločnosť Sunward vybrala, aby prispeli k spoľahlivosti SWE 08B.

Kompaktný dizajn

Roztiahnuteľný podvozok SWE 08B. Šírka rozchodu môže byť podľa potreby predĺžená zo 750 mm na 1 000 mm vďaka čomu poskytuje dobrú stabilitu, zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej prevádzky pri všetkých pracovných činnostiach, vrátane obmedzených pracovísk. So stiahnutým podvozkom prejde SWE 08B dverami. Vďaka tomuto kompaktnému dizajnu je minirýpadlo SWE 08B ideálne na prepravu. Skutočne kompaktný (šírka 750 mm) a ľahký (1 010 kg), umožňuje jednoduchú a bezpečnú prepravu. Stroj je možné prepravovať na pick-upe alebo na malom prívese až s 3 lyžicami a hydraulickým kladivom pri zachovaní celkovej prepravnej hmotnosti menšej ako 2t.

Veľký pracovný dosah

Napriek svojej veľmi kompaktnej veľkosti má SWE 08B silné zdvíhacie, rýpne sily a veľký dosah. SWE 08B má výnimočné rypné sily, viac ako 9,4 kN lopata a takmer 5,8 kN rameno. A pokiaľ ide o kapacitu kopania s veľkým dosahom, konštrukcia piestu výložníka SWE 08B poskytuje dosah dlhý 3180 mm.

Najlepšia hodnota za peniaze

Sunward je vaša najinteligentnejšia investícia do spoľahlivosti, výkonu a vysokej návratnosti investícií. Odborný dizajn SWE 08B skutočne zahŕňa dobre premyslený výber komponentov, ktoré zefektívňujú prevádzku a údržbu. Naša voľba dizajnu vedie k stroju, ktorý poskytuje mnoho štandardných funkcií, kľúčových komponentov prémiovej značky a schopností za správnu cenu. Navyše, vlastné originálne náhradné diely Sunward sú ekonomické.